Investiční klub - investice do zlata


Pozor, obchod s investičním stříbrem společnosti G&S Solutions s.r.o. již nefunguje. Informace na této stránce jsou zastaralé a neaktuální. Tato doména může být vaše.

 

 

Jedním z hlavních záměrů firmy G&S Solutions s.r.o. je edukace a zvyšování investiční gramotnosti v oblasti investičního zlata široké veřejnosti. KnowHow je v dnešní době ale ještě více ceněnou komoditou, než je samotné investiční zlato. Proto se jej rozhodla tato společnost veřejně šířit jen částečně a plně poskytovat pouze členům svého investičního klubu „G&S klub“.

 

Pořádaní seminářů o investování do zlata

Společnost G&S Solutions s.r.o pořádá semináře se známými ekonomy viz video "Jste připraveni na znehodnocování peněz?" s Prof. Ing. Josefem Šímou, Ph.D., Rektorem soukromé VŠ CEVRO institutu.Pro koho je G&S Klub vhodný?

Vstup do klubu je vhodný v podstatě pro každého středně velkého a většího investora, který chce ochránit svůj kapitál před inflací, ale nechce to udělat bezmyšlenkovitě a spoléhat se na cizí rozhodnutí. Jedná se především o pracovně vytížené manažery a odborníky, kteří nemají mnoho času sbírat jednotlivé útržkovité informace o globálním trhu, trhu komodit a trhu s investičním zlatem.

 

 

Co obdrží člen investičního klubu?

Firma G&S Solutions s.r.o. nabízí především přístup k aktuálním a zpracovaným informací. Člen klubu bude mít přístup ke všem aktuálním informacím týkajícím se investování do zlata (aktuální politická situace, ekonomické novinky, analýzy, komentáře a semináře se známými okonomy) na jednom místě a přehledně podaným. Další výhody naleznete na webu ZlateReseni.cz v sekci G&S klub.

 


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.     Další informace